Hizmetlerimiz

Çatılarda Yaptığımız Hizmetler

|
Hizmetlerimiz
Hizmetlerimiz

Neler Yapıyoruz

Çatılarda ve cephelerde ne tarz uygulamalar yaptığımızı bu sayfadan öğrenebilirsiniz.

Çatı Tamiri – Tamiratı

Çatı Tamiri – Tamiratı

Mevcut yapılmış endüstriyel alanların, fabrikaların, depoların, kapalı spor salonlarının,vb yapıların çatı tamiratı ile çatısındaki çatı örtülerinin (Sandviç panel, trapez sac,
Fabrika Çatısı Tamiri

Fabrika Çatısı Tamiri

Fabrika Çatıları Tamiri ve İzolasyon İşleri Fabrikaların yağmurda akan çatılarının tamirini veya kaplamasını yılların vermiş olduğu tecrübe ile garantili olarak
Çatı Kaplama

Çatı Kaplama

Çatı Kaplama 1979 yılından bu günlere ; Çatı Kaplama, çatı İzolasyon, çatı tamiri, sandviç panel, cephe kaplama sistemleri, kanopi,polikarbon çatı
Sandviç Panel

Sandviç Panel

Sandviç Panel Fiyatları Sandvic Panel Nedir ? Alt ve üst yüzeyleri alüminyum,boyalı sac,galvaniz sac olabilen poliüretan vs. dolgulu çatı malzemesidir.
Profesyonel Destek

Akan çatılarda, tarafımızla irtibattan sonra uygulanan izolasyon sistemleri ile profesyonel desteğimiz sizlerle olacak.

Farklı Yaklaşım

Her müşterimizin çatı tipi farklı olduğu için, her tip çatıya farklı yaklaşım ve çözümlerde bulunarak problemleri ortadan kaldırıyoruz.

Ücretsiz Keşif

Gün içinde firmamızı arayarak, keşif talebinde bulunabilir ve uygun gün içinde çatılarınızda gereken keşif ve planlama ile teklif sunulur.

İş Sonrası Kontrol

İzolasyon ve tamir işlerimiz bittikten sonra , çatıalrda rutin bakım işleri gerçekleştiriyoruz.

Proje Detaylandırma

Proje kapsamında değerlendirdiğimiz mevcut metal çatılarda uygulanacak sistemelri projelendirip tarafınıza sunuyoruz.

Kalite Garantisi

Kullandığımız ekip ve ekipman ile sektörde en öndeyiz. Uygulama yaptığımız malzemer en kalitelilerden seçlerek çatılarınıza uygulanır.

Fiyat Esnekliği ve Seçenekli Fiyatlar

Trafınıza sunacağımız bir kaç farklı teklif ile bütcenize uygun olanı seçebilir ve garantili tamir ve izolasyon işleri gerçekleştirmenin başlangıcını yapabilirsiniz.

Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerimizin memnuniyeti herşeyden önce gelmekte ve tamamen mğşteri odaklı duruş sergilemekteyiz.

Çatı ve Cephe İşlerimiz

İzolasyon, Tamirat ve Montaj İşlerimiz

Genel olarak uyguladığımız tamir, izolasyon ve montaj işlerimiz genel olarak değişim göstermektedir. Ancak yıl içinde en çok ygulama yaptığımız iş kolu çatı tamiri bölümü olarak öne çıkmış durumdadır. Metal çatılarda yaptığımız su sızdırmazlık saplayan su izolasyonu işlerimiz başarı sağladığından dolayı müşterilerimiz tarafından çok tutulmuş durumdadır.

84 %

Çatı Tamiri

75 %

İzolasyon

63 %

Sandviç Panel Montajı

Çatı Sektörü Öncüsüyüz

Binlerce başarılı projeden sonra izolasyon ve yalıtım konusunda kesinlikle tecrübeli profesyonelliğimiz ve becerilerimizden yararlanınız.

Çatı kaplama konusunda uzman kuruluş Çatı Teknik ; Fabrikalar, Sanayi Tesisleri, Depolar vb. birçok alanda ve yapıda profesyonel çatı kaplama malzemeleri ve kaliteli işçilik ile çatılarınızı güvence altına almaktadır.Sandwich panel kaplama,atermit çatı kaplama,çelik konstrüksiyon,sac ve alüminyum çatı kaplama vb.

Çatı Tamiri
İzolasyon
Sandviç Panel

 

Müşterilerizin Görüşleri Bizim İçin Önemli

Gerçekleştirmiş Olduğumuz Çatı Tamiri ve Çatı İzolasyonu Uygulamaları Sonrası Bazı Müşterilerimizin Değerlendirmeleri
X